Zlatoweb - nejlepší nabídka zlata na trhu!

Proč investovat do zlata? Proč kupovat u nás? Cena zlata a stříbra Zlaté slitky Kontakty, objednávky
Zlatoweb.cz - portál pro nejvýhodnější nákup zlata a stříbra
České zlaté mince České stříbrné mince Stříbrné mince do 1993 Ostatní zlato a stříbro Bonusy - zboží zdarmaInvestujte do zlatých a stříbrných mincí
s garantovaným výnosem 6% za dva roky!


Jak to funguje?

Je to velmi jednoduché:
- napíšete nám, o jak velkou investici máte zájem
(například: Chci investovat asi 50.000 Kč do zlata a asi 10.000 Kč do stříbra)
- my Vám nabídneme různé mince z našich skladových zásob, obvykle za nižší ceny, než jsou uvedeny na našem webu
- Vy si vyberete, objednáte a uhradíte mince. Mince Vám obratem zašleme na Vaši adresu, pečlivě zabalené a plně pojištěné, včetně certifikátů a krabiček.
- po uplynutí dvou let si můžete vybrat, zda si mince ponecháte, nebo nám je odprodáte zpět za zaplacenou cenu, zvýšenou o 6%

Pro koho je nabídka určena?

Cílíme především na zákazníky, kteří by rádi do mincí investovali, protože jim v bance leží peníze s výnosem 0% ročně, ale nemají mnoho zkušeností a mohou se i obávat, že cena mincí klesne a oni na investici prodělají.
Naši nabídku ale mohou využít i "ostřílení" investoři, kteří kromě jistého výnosu získají mince za nižší cenu, než je na našich stránkách.

Co když cena zlata klesne?

I kdyby cena zlata klesla, mince vykoupíme podle sjednaných podmínek. Nemáme určitě zájem prodělávat, takže zákazníkovi nabídneme takové mince, o kterých jsme přesvědčeni, že se budou za dva roky prodávat dráž, než nyní. Ideální je, když si po dvou letech zákazník řekne, že by byl blázen, kdyby nám mince nabízel ke zpětnému výkupu za cenu jen o 6% vyšší, protože už jsou mnohem dražší a mince si buď ponechá, nebo je prodá na trhu dráž, nebo s ním domluvíme vyšší výkupní cenu.

Co když budu potřebovat peníze dřív, než za dva roky?

Pokud nám mince nabídnete alespoň po roce, vykoupíme je za cenu zvýšenou o 2%. V ostatních případech se domluvíme individuálně.

Zde si můžete stáhnout další informace